Author: i***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: super Comfortable to wear: very soft and comfortable
Màu sắc: Cam bẩn
Price: 258.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2312124714371070 |
Author: i***7
Date:
Review: Easy to wear: super Comfortable to wear: very soft and comfortable
Màu sắc: Cam bẩn
Author: i***7
Date:
Review: Amazing wig. I love it
Màu sắc: Cam bẩn
Author: n***2
Date:
Review: good quality same as picture color
Màu sắc: Cam bẩn
Author: M***z
Date:
Review: Very good quality and worth the money and comes amazing and is just brilliant
Màu sắc: Cam bẩn
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm